Novinky

  • Novinky
Vyzvi na zápas Spartakovca

18. apríla 2024

Od 13:00 budeš mať možnosť si na festivale zahrať na Xboxe proti hráčom FC Spartak Trnava! Nezmeškaj jedinečnú možnosť vyzvať na duel Mareka Ujlakyho, či Mihu Kompana Breznika.

Súťaž o PlayStation 5 a ďalšie ceny pre návštevníkov

16. apríla 2024

Takúto naloženú súťaž sme pre vás pripravili priamo na festivale. Zapojenie bude jednoduché – vyplníte potrebné údaje, číslo svojho lístka a ste zapojení. Súťaž aj vstup na festival je zdarma pre všetkých návštevníkov! Zapojenie bude prebiehať priamo na osobitnej podstránke.

Zapoj sa do súťaže o Apple Airpods 3

12. apríla 2024

V spolupráci s našim partnerom NAY sme si pre vás pripravili súťaž o slúchadlá Apple Airpods 3. Všetky podmienky súťaže nájdete priamo v poste u nás na Facebooku. Výhercu vyžrebujeme v piatok 19.4.2024.

Moderné vzdelávanie s Logiscool

11. apríla 2024

Vzdelávanie nemusí byť vždy len nuda. Sme radi, že partnerom prvého ročníka sa stala Logiscool Trnava, ktorá deti a mládež učí super skills zamerané programovanie a digitálne technológie. Všetko pre to, aby sa študenti dokázali lepšie pripraviť na ich budúcnosť. Keďže hry nie sú pre nich žiadnou novinkou, aj kurzy sú navrhnuté tak, aby boli zábavné a interaktívne. Takže žiadna nuda na vás nečaká. Viac si sa dozviete priamo na webovej stránke.

Stánok, ako z iného vesmíru

2. apríla 2024

Odskúšaj si najnovšie produkty s funkciami Galaxy AI, ktoré budú počas festivalu pristávať do Kreatívneho centra v Trnave. Aby ti na tento intergalaktický zážitok ostali spomienky, budeš si môcť priamo na stánku vyhotoviť a odniesť aj vytlačenú fotečku. V pozemskej spolupráci so Samsung.

Nutrend Power Challenge

26. marca 2024

Máme tu nejakých silákov? Nemusíš mať silu Thora, aby si sa vedel zapojiť do Power Challenge, ktorú sme pre teba na festivale pripravili v spolupráci s Nutrendom. Výzva je jednoduchá – udrž kladivo čo najdlhšie a odnes si jednu z cien. Naozaj nie je také ťažké, ako to z filmov. Ale uvidíme, či budeš hoden.

Osviež svoj herný gear

24. marca 2024

Na našom Instáči sme dnes spustili súťaž o hernú myšku a podložku. Všetky podmienky na zapojenie sa nájdeš priamo v poste.

Vyzvy svojho kamosa na suboj v tvojej oblubenej konzolovej hre

21. marca 2024

Konzolová herná zóna bude na teba čakať s dosť konzolami na to, aby si so sebou zobral aj kamoša a pochillovali ste spolu pri hraní na tulivakoch. Či už vybehnete rovno na ihrisko vo FIFE (po novom EA Sports FC) alebo si vyberiete nejakú inú hru. Určite sa objaví aj nejaká 1vs1 challenge s ostatnými návštevníkmi, takže by ste mali začať trénovať.

Prvý ročník PixelZestu v Kreatívnom centre Trnava

17. marca 2024

Ak v kalendári nemáš ešte poznačený tento dátum, mal by si to rýchlo napraviť! V sobotu 20. apríla sa vidíme na našom prvom ročníku v Kreatívnom centre Trnava (Hlavná 17). Vchod do budovy je priamo z námestia, takže šanca, že ho netrafíš, je celkom nízka. Ale keby niečo, budeme ťa pri ňom čakať.

Načítať viac

To boli všetky novinky!

E-mail: info@pixelzest.sk

Adresa festivalu: Hlavná 17, Trnava

© 2024 PixelZest, všetky práva vyhradené. Vytvoril Creativepark.